KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17355329
nr 1735 5329
1800-tal, fiskeläge. Ej signerad. Olja på duk, 46x74 cm, yttermått inklusive ram: 73x100
Kondition: krackeleringar, ramskador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 18:48:04
24/10 14:55:24